דף הבית מיגון ואבטחה כספות האם גם אתם זקוקים לכספת

האם גם אתם זקוקים לכספת

כספת היא מכשיר המיוצר ברמות איכות משתנות. ישנן כספות הנמכרות ברשתות שאינן מתמחות בענף והכספת היא עוד אחת ממגוון מוצרים שונים. רכישת כספת עושים לאחר שצברנו לפחות מידע בסיסי והבנו אילו מאפיינים יתאימו.

כספת מעוצבת בצבע כחול ים
כספת מעוצבת בצבע כחול ים

מי באמת צריך כספת? האם אנשים באמת זקוקים לכספת או האם זו הגזמה שאין לה בסיס? במאמר הבא אפרט על הסיבות בגללן אנשים רבים רוכשים בשנים האחרונות כספות הרבה יותר מבעבר. הרי כספת מטרתה העיקרית היא להגן על רכוש יקר ערך מפני גנבה. אם הרכוש אינו מאוחסן במקום שבלתי אפשרי להגיע אליו, סביר להניח שאם יפרצו אל הבית שלכם, ימצאו אותו וייקחו אותו.

לא כולם חייבים לרכוש כספת אך אם אתם מחזיקים בבית רכוש בעל ערך רגשי או כלכלי יקר ואתם רוצים להבטיח לעצמכם שלא יקרה לו כלום, כספת היא הפתרון היעיל והאמין ביותר שקיים. פריצות לבתים, משרדים ומתחמים שונים ממשיכות להתבצע על בסיס יומיומי. אם אתם לא רוצים לקחת סיכון, רכשו כספת ביתית איכותית ותוכלו לישון בשקט ולחוש רגועים גם כאשר אינכם נמצאים בבית. אחת ההמלצות החשובות ביותר היא לרכוש כספת בקפידה ובזהירות. יש לא מעט סוגים שונים בענף ולכן תהיה כספת שתתאים בדיוק להגנת התכולה המסוימת שלכם.

כספות מסוגים שונים

כספת חסינת אש - אדום כספת מעוצבת בצבע כחול ים

כספת היא מכשיר המיוצר ברמות איכות משתנות. ישנן כספות הנמכרות ברשתות שאינן מתמחות בענף והכספת היא עוד אחת ממגוון מוצרים שונים. רכישת כספת עושים לאחר שצברנו לפחות מידע בסיסי והבנו אילו מאפיינים יתאימו. הנה כמה דוגמאות לכספות שונות:

  • כספות ביתיות: כספות ביתיות הפכו רכישה מאוד פופולרית בשנים האחרונות כיוון שישנם אנשים שפשוט לא מוכנים לקחת סיכון או שבעבר נגנבו מהם חפצים יקרים והם לא רוצים לעבור זאת שוב. בכספות ביתיות בדרך כלל מאחסנים כסף מזומן, תכשיטים יקרים שהועברו בירושה או שנרכשו עצמאית, אקדח ברישיון, סמים נרקוטיים ברישיון, מסמכים חשובים ועוד.
  • כספות משרדיות: כספת משרדית בדרך כלל מאחסנת כמות גדולה של מסמכים הקשורים ללקוחות של המשרד ומסמכים חשובים הקשורים אל המשרד עצמו. אסור שמסמכים אלו ימצאו את דרכם החוצה בשום אופן. בנוסף, משרדים רבים או חברות שונות מחזיקות בכספת סוגים שונים של מדיה מגנטית. מדיה מגנטית יכולה לכלול כוננים ניידים, מחשבים ניידים ומכשירים אלקטרוניים נוספים המכילים מידע חשוב או שהם בעלי ערך כלכלי רב.
  • כספות בתקן: כספת בתקן נחשבת לכספת הטובה ביותר והיא גם מיוצרת בסוגים שונים. כספת שקיבלה תקן עברה בדיקות יסודיות ויכולות המיגון שלה וודאיות ומצוינות על ידי התקן עצמו. ישנם תקנים המציינים עמידות בפני אש, עמידות בפני פריצה על ידי קידוח ועוד תקנים אחרים נוספים.

איפה קונים כספת

אז קודם הקדמתי וציינתי היכן לא מומלץ לרכוש כספת. ישנן חברות מקצועיות המתמחות בענף ומציעות מגוון רחב של שרותי כספות הכוללים גם מכירה של סוגים שונים. מאוד מומלץ לפנות לאנשי מקצוע כיוון שהם היחידים שמבינים אילו מאפיינים תצטרך הכספת שלכם על מנת להגן על הרכוש הספציפי שלכם. תקנים שונים מתאימים להגנה על חומרים שונים ולכן, בחירת כספת ללא ידע עלולה להסתכם בפריצה ובעלות מיותרת.