דף הבית כלי רכב ותחבורה פחחות וצבע למה כדאי להחזיק בבית ספריי צבע?

למה כדאי להחזיק בבית ספריי צבע?

יש כל כך הרבה דברים שנוכל לתקן בעצמנו ולא נצטרך לרוץ במהירות אל בעל מקצוע. ספריי צבע הוא רק אחד החומרים שיכולים לעזור לנו לשפץ ולתקן דברים. בנוסף, בעזרת ספריי צבע נוכל למצוא שימושים חוזרים לדברים שיש לנו בבית. לצורך הדוגמה, צנצנות זכוכית ריקות של שוקולד נוטלה או ריבות למיניהן, נוכל לצבוע בעזרת ספריי צבע המותאם לזכוכית.

מיכלי ספריי צבע
מיכלי ספריי צבע

ישנם אנשים שאוהבים לשלוח לתיקון פריט שנשבר וישנם אנשים שאוהבים לתקן דברים בעצמם. המאמר הבא ידבר על כמה קל בעצם לתקן ואפילו לשפץ דברים בעצמנו. בדרך כלל נדמה לנו ששיפוץ ותיקון של חפצים בבית לוקח משאבים נפשיים ופיזיים אך אין זה כך בכלל, בעזרת כמה פעולות פשוטות נוכל לחסוך גם בזמן וגם בכסף ואולי אפילו להנות על הדרך. השימוש בספריי צבע הוא אינסופי, לא תאמינו אילו דברים ניתן לצבוע בעזרתו.

אז אם יש ברשותכם חפצים שאתם מעוניינים לשלוח לתיקון או חפצים שאתם מעוניינים לזרוק, עצרו וחשבו פעמיים. ניתן לייצר שימושים חדשים לחפצים רבים ובכך נוכל גם לייצר זמן איכות עם עצמינו, הילדים או חברים, וגם נוכל לשמור על איכות הסביבה בעזרת שימוש חוזר בחפצים שהיו אמורים למצוא את עצמם בפח הזבל.

מאות שימושים לספריי צבע

אם יש לכם בבית קיר לבן שהתלכלך לאורך השנים, אתם ממש לא צריכים לקרוא לצבעי. קודם כל אתם בקלות יכולים בעזרת ספריי צבע המותאם לקירות, לעבור על הקיר ולקבל תוצאה שאינה שונה מאיכות צביעה של איש מקצוע. שנית, אתם יכולים למתוח קווים בעזרת מסקינטייפ לאורך הקיר כך שתיווצרנה צורות שונות. לאחר מכן תוכלו לקחת ספריי צבע, אולי ירוק, אולי כחול, לפי מה שמתחשק לכם ולרסס את הקיר. ברגע שסיימתם, משכו את המסקינטייפ והרי לכם קיר מעוצב בפחות משעת עבודה. הידית של דלת החדר שלכם כבר אבדה את צורתה ומאוד ישנה. כנראה הדבר הראשון שהייתם חושבים עליו הוא להחליף ידית. אך מה אם הייתם יכולים בעזרת ספריי צבע המותאם לאלומיניום, ברזל או כל חומר אחר, להפוך את הידית לחדשה? לא משתלם יותר ? ומה אם מישהו שפשף את דלת המכונית שלכם והוריד מעט צבע, אין צורך לרוץ ישר למוסך. ישנם סוגים של ספריי צבע המותאמים במיוחד עבור צבע למכוניות. כך תוכלו לצבוע את החלק המשופשף בעצמכם ולא יישאר זכר לשפשוף. הייתם מאמינים שאפילו נעליים ניתן לחדש בעזרת ספריי צבע? ישנם סוגים שונים של ספריים המתאימים לסוגים שונים של חומרים והשמיים הם הגבול.

שימוש בקלי קלות

יש כל כך הרבה דברים שנוכל לתקן בעצמנו ולא נצטרך לרוץ במהירות אל בעל מקצוע. ספריי צבע הוא רק אחד החומרים שיכולים לעזור לנו לשפץ ולתקן דברים. בנוסף, בעזרת ספריי צבע נוכל למצוא שימושים חוזרים לדברים שיש לנו בבית. לצורך הדוגמה, צנצנות זכוכית ריקות של שוקולד נוטלה או ריבות למיניהן, נוכל לצבוע בעזרת ספריי צבע המותאם לזכוכית. נוכל להשתמש בהן לאחסון של סוכר, קפה, פסטה או כל מוצר אחר שתוכלו לחשוב עליו במקום לזרוק לפח את הצנצנות הריקות. על ידי שימוש בספריי צבע נוכל לקשט ולצבוע כל כך הרבה פריטים שיתרמו לעיצוב הבית בסגנון המקורי שלנו וזאת, בלי לבזבז כסף כלל. מעקות, קירות, רהיטים, תיקון צבע במכונית, קערות, צנצנות ועוד אין סוף אובייקטים שנוכל לצבוע בספריי ולהעניק להם משמעות עיצובית חדשה או סתם לתקן או לרענן.