דף הבית מיגון ואבטחה כספות למה צריך כספת משרדית?

למה צריך כספת משרדית?

כספת משרדית עם תקן תעלה מחיר גבוה ולכן אם אין לכם חפצי ערך אולי אין לכם צורך בכספת עם תקן. כספות רגילות לעומת זאת ימנעו את הגניבה המזדמנת כלומר אם עבר אדם לא מורשה הכספת הרגילה ללא ספק תמנע ממנו גניבה חפוזה.

לשאלה זו יש לא מעט תשובות, לעיתים הצורך בכספת משרדית נובעת מכך שצריך לשמור על ניירת חשובה או על כספים. כספת משרדית באה לתת מענה על צורך למנוע מאנשים שאינם מורשים גישה אל חפצים או ניירת חשובה. כספת משרדית יכולה להיות בעלת תקן מחמיר או אחת פשוטה, הכל תלוי במה שאנחנו רוצים להגן עליו. בכל מקרה חשוב להגדיר את הצרכים לפני שרוכשים כספת משרדית על מנת שהיא באמת תספק לכם את הדרישות. אם למשל אתם עתידים לשמור על כספים או ציוד בעל ערך מומלץ לבחור כספת תקנית בעלת רמת הגנה מספקת בפני פריצה וגניבה, לעומת זאת אם יש לכם ניירת חשובה כדאי שהכספת תהיה בנוסף גם חסינת אש. בחירת כספת מתאימה תעזור לכם בשמירה על החפצים שלכם וגם תחסוך לכם בהוצאות.

ככה בוחרים כספת משרדית

כספת משרדית

כספת משרדית

החלטה לרכוש כספת למשרד צריכה להתקבל לאחר שיקול דעת ומחשבה, אם כבר החלטתם על רכישת כספת משרדית מומלץ שתכירו את ההבדלים בין הדגמים השונים על מנת שתוכלו לבחור את הכספת המתאימה והנכונה ביותר עבורכם. ראשית דבר נבחין בין הסוגים העיקריים של הכספות ואלו הן כספות עם תקן וכספות רגילות. המשמעות של כספות עם תקן היא הבדיקות והמבחנים אותם עברה הכספת. מבני תקן קובעים את רמת העמידות של הכספת בפני פריצה. כספת משרדית עם תקן תעלה מחיר גבוה ולכן אם אין לכם חפצי ערך אולי אין לכם צורך בכספת עם תקן. כספות רגילות לעומת זאת ימנעו את הגניבה המזדמנת כלומר אם עבר אדם לא מורשה הכספת הרגילה ללא ספק תמנע ממנו גניבה חפוזה. שאלה נוספת שאתם צריכים את עצמכם היא כמה פעמים אתם ניגשים לכספת, ככל שתצטרכו נגישות גבוהה יותר לכספת זה ישפיע על מנגנון הנעילה שיהיה לה, לרוב כספות שפותחים כל הזמן יהיו בעלי נעילת קוד או מפתח, לעומתן יש כספות עם מנגנון נעילה שנפתח בשעות מסוימות או שיש לו מנגנון השהייה לפתיחה. פרט נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת בחירת כספת משרדית הוא נושא ההתקנה, מיקום הכספת יכול להיות נגיש או קשה להגעה, גם כאן השיקול של תדירות השימוש משפיע על מיקום ההתקנה.

א.מ.ת. – איכות, מיקום, תחזוקה

ראשי תיבות אלו מייצגות לא רק כספת משרדית אל הכל כספת שתבחרו. בחירת כספת צריכה להתבסס ראשית כל על איכות, ככל שהכספת אמורה להגן על דברים בעלי ערך גבוה יותר כך הם צריכות להיות איכותיות יותר. מיקום הכספת משפיע על הסיכוי לפריצה או לעקירת הכספת וגניבתה, ככל שתקפידו על מקום מוסתר יותר אן על התקנה וקיבוע חזקים יותר כך יקשה על הגנב לעקור ולברוח עם הכספת. חשוב לבצע התקנה איכותית ככל הניתן, ההמלצה היא קיבוע לבטון על ידי פלטת עיגון או יציקת בטון או קיבוע לקיר בטון על ידי עוגנים. תחזוקה ללא ספק תבטיח לכם שברגע שתרצו לפתוח את הכספת היא באמת תיפתח, תקלות כגון שחיקת צירים, מנגנוני נעילה, שחיקת מפתחות ועוד חייבים להיות מטופלים בהקדם.