דף הבית מיגון ואבטחה מתי נרכוש כספת כבדה

מתי נרכוש כספת כבדה

ישנן לא מעט חברות בענף הכספות המציעות למכירה כספות כבדות. רצוי מאוד לפנות לחברה בעלת ניסיון, ותק והמלצות בענף הכספות

דלת חדר כספות
דלת חדר כספות

כאשר תרצו לרכוש כספת שלא תאפשר בשום צורה את עקירתה ממקומה וגנבתה אל מקום אחר, כספת כבדה היא זו שתצטרכו. ברגע שכספת שוקלת הרבה מאוד, גם כמה אנשים לא יוכלו לשאת אותה יחד וכנראה הובאה אל המקום על ידי מנוף מיוחד או שבכלל הורכבה חלקים חלקים במקום. כאשר כספת תהיה כבדה, אין זה אומר בהכרח שהיא גדולה מאוד, ישנן כספות מאוד כבדות שאינן גדולות באופן יחסי.

כספות כבדות כמעט ללא יוצא מן הכלל יעכבו את ניסיון הפריצה על ידי פושעים ואף יגרמו להם להבין שאין סיכוי לסחוב את הכספת ממקומה. אלו יתרונות נוספים אם כך יש לכספת הכבדה והאם ניתן להסתפק במשקלה הרב של הכספת כאמצעי למיגון התכולה בעלת הערך שעליה תרצו לשמור ולהגן. בשורות הבאות אפרט על הפרטים החשובים שמומלץ לקחת בחשבון לפני שרוכשים כספת כבדה.

מאפיינים חשובים שצריך לזכור

כספת כבדה

כספת כבדה

כאשר מדברים על כספות כבדות, אחד הדברים שהכי חשוב להבין הוא העובדה שמשקל הכספת בשום פנים ואופן אינו מעיד על יכולות המיגון שלה. אם כספות הן כבדות, הדבר היחיד שזה אומר הוא שלשאת אותה ממקום למקום לא הולכת להיות משימה פשוטה בכלל ולמעשה בלתי אפשרית. כאשר תרצו את יתרון המשקל עבור הכספת שלכם, יהיו עוד מספר אלמנטים חשובים מאוד אותם תצטרכו להבין ולקחת בחשבון. אם כובד הכספת אינו מעיד על יכולת מיגונה אז מה כן. צריך להתייחס ולהבין מהי המשמעות של סוג התכולה אותה נרצה למגן. לצורך העניין, אם ברצונכם למגן את אלפי המסמכים המסווגים שלכם שנמצאים במשרד, הכספת תצטרף לעמוד בתקן של כספות חסינות אש. בנוסף, תרצו לוודא שלכספת שלכם יש מנגנון נעילה משוכלל העומד בתקנים מסוימים. ישנן כספות בעלות מנגנונים כפולים וזאת על מנת להגדיל את יכולת המיגון של הכספות. ישנן כספות שיש בתוכן מלכודות המופעלות כאשר מתרחש ניסיון פריצה וכמובן שקיימים מנגנוני נעילה שונים ותצטרכו להחליט על המנגנון הטוב והנוח ביותר עבורכם. כספות כבדות בדרך כלל יהיו מעוגנות לרצפה או לקיר. עיגונן יעניק קושי נוסף והגנה טובה יותר בפני פריצות וכמובן שהניסיונות לעקירת הכספת ולקיחתה ליעד אחר ושם לבצע את ניסיון הפריצה לא יהיו פשוטים.

איפה רוכשים?

ישנן לא מעט חברות בענף הכספות המציעות למכירה כספות כבדות. רצוי מאוד לפנות לחברה בעלת ניסיון, ותק והמלצות בענף הכספות. חברה כזו תעניק לכם ייעוץ והכוונה ותוודא שתרכשו את הכספת הכבדה המתאימה ביותר להגנת הרכוש יקר הערך שלכם. מצוין להגיע עם המידע שקראתם אך אנשי מקצוע מנוסים ידעו לשאול אתכם את השאלות הנכונות לגבי הגודל, התכולה, המיקום ולאחר התייעצות אתכם יביאו אתכם לבחירה בכספת שתעניק את ההגנה הטובה ביותר. אל תתפשרו על מיגון התכולה שלכם וקחו בחשבון את כל הקריטריונים החשובים שכספת צריכה לעמוד בהם.