דף הבית עיצוב עיצוב פנים פתרון עיצובי לתליית המסך

פתרון עיצובי לתליית המסך

מסכי הטלוויזיה שלנו כבר כמה וכמה שנים טובות מיוצרים בצורה שטוחה. צורה זו מאפשרת את תליית המסך באופנים שבעבר לא היו כלל עולים על דעתנו

מעלית תקרה למסך
מעלית תקרה למסך

רוצים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם כמו מעצבי הפנים? כיום ישנן כמה אופציות הודות לטכנולוגיית הבית החכם המתפתחת בקצב מסחרר בשנים האחרונות. אם בעבר תליית המסך אפשרה הזזה ידנית או אם נלך הרבה יותר אחורה כאשר תלייתו לא התאפשרה כלל, כיום המצב שונה ב-180 מעלות. גם אם אתם מתכננים לרכוש מסך טלוויזיה חדש או שיש לכם מסך טלוויזיה ובא לכם לתלות או להציב אותו באופן שונה, זה הזמן.

לתליית מסך הטלוויזיה יכולה להיות השפעה על החלל גם ברמה העיצובית וגם ברמת הפונקציה. לפני שרוכשים את המתקן החדש, כדאי להכיר כמה סוגים שונים ומה כל אחד מהם מעניק. כאשר רוכשים מתקן חדש לתליית המסך נשאל את עצמנו מה היינו רוצים להוסיף לחוויית הצפייה שלנו במסך, באיזה חלל אנחנו עומדים לתלות את המסך, מה הגודל של החלל ועוד. בשורות הבאות אפרט על כמה סוגים שונים של מתקני תלייה חדשניים למסכי הטלוויזיה, מהם המאפיינים שלהם ואילו יתרונות הם יעניקו לכל חלל וחלל.

מסך תלוי באופנים שונים

מסכי הטלוויזיה שלנו כבר כמה וכמה שנים טובות מיוצרים בצורה שטוחה. צורה זו מאפשרת את תליית המסך באופנים שבעבר לא היו כלל עולים על דעתנו, הנה כמה דוגמאות:

  1. עמוד נירוסטה: עמודי נירוסטה פופולריים מאוד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים כיוון שמעניקים יתרונות רבים. ראשית, נירוסטה(פלדת אל-חלד) היא חומר עמיד מאוד שאינו מושפע מלחות, מים ומזיקים שונים ומחזיק מעמד שנים רבות. תחזוקתו אינה מסובכת ובאמצעות ספריי לניקוי מראות העמוד חוזר להבריק. תליית המסך על העמוד מאפשרת תזוזה רוחבית בזווית של 360 מעלות והיתרון הגדול ביותר, הוא המראה שלו. עמוד נירוסטה באופן אוטומטי מעניק לכל חלל בו יותקן מראה מודרני ויוקרתי.
  2. מעלית תקרה: מעלית תקרה נחשבת באמת לאחד החידושים המשוכללים והמובילים ביותר בענף האודיו-וידאו של השנים האחרונות. מעלית תקרה מותקנת כשמה, בתקרה. טרם ההתקנה מתכננים נישה או הנמכת תקרה מיוחדת מגבס ולאחר מכן מתקינים את המעלית הנושאת את המסך בכל עת בתקרה. המעלית אינה חלק אינטגרלי מהחלל ולכן יוצרת דינמיקה כאשר בלחיצה על השלט רחוק, התקרה נפתחת והמעלית מתחילה לחשוף את המסך עד לזווית הרצויה. מעלית תקרה בעצם מאפשרת נוחות בלתי מתפשרת, הגנה על המסך וחדשנות מפתיעה ומודרנית.
  3. זרוע חשמלית: זרועות חשמליות למסך הטלוויזיה הן הגרסה המשוכללת בהרבה מהזרועות הידניות עליהן ניתן לתלות גם מסכים שאינם שטוחים. זרועות מוצעות בסגנונות שונים כאשר חלק מאפשרות זוויות צפייה שונות בעוד אחרות מאפשרות גם שליטה בזוויות, שליטה בגובה ושליטה במרחק. כמו מעלית תקרה, גם זרוע חשמלית מאפשרת נוחות גבוהה במיוחד כמו שלא התאפשרה בעבר.

בחירה נכונה

קשה לומר מהי הבחירה הנכונה עבור כל אחד ואחת. לפני שתרכשו את המתקן החדש, ההמלצה הטובה ביותר היא להתייעץ עם איש מקצוע מומחה המציע מגוון גדול של מתקני תלייה שונים למסכי טלוויזיה.