דף הבית מיגון ואבטחה כספות 5 יתרונות ברכישת כספת ביתית

5 יתרונות ברכישת כספת ביתית

בחירת הכספת תלויה ברכוש אותו תרצו לאבטח ובמאפיינים נוספים ושונים הקשורים לכל בית ובית. בין הכספות השונות נוכל למצוא כספות ביתיות המעוגנות לקיר, כספות המבוטנות לקיר(ממש בתוך הקיר), כספות רצפתיות, כספות עם תקן חסינות בפני אש, כספות להגנת כלי נשק, כספות המיועדות להגנת סמים נרקוטיים (לצרכים רפואיים) וכולי

בשנים האחרונות רכישת כספת ביתית היא אפשרית ואפילו מתבקשת. כספות ביתיות מסייעות להעלות את רמת המיגון של רכוש בעל חשיבות רגשית או כלכלית גבוהה, גם בפני ניסיונות פריצה וגנבה וגם מפני נזקים בלתי צפויים כגון שרפות ואפילו הצפות. בחירת הכספת הביתית הנכונה והטובה ביותר היא משימה שצריך לבצע בקפידה. רכישה של כספת שאינה מתאימה עלולה להסתכם בעלות גבוהה ומיותרת וגם ביכולות מיגון שאינן מסוגלות באמת להעניק הגנה וביטחון איכותי לרכוש הביתי.

בחירת הכספת תלויה ברכוש אותו תרצו לאבטח ובמאפיינים נוספים ושונים הקשורים לכל בית ובית. בין הכספות השונות נוכל למצוא כספות ביתיות המעוגנות לקיר, כספות המבוטנות לקיר(ממש בתוך הקיר), כספות רצפתיות, כספות עם תקן חסינות בפני אש, כספות להגנת כלי נשק, כספות המיועדות להגנת סמים נרקוטיים (לצרכים רפואיים) וכולי. לכל מי שאין ידע בסיסי בענף הכספות אך רוצה לרכוש כספת איכותית שגם תחזיק מעמד שנים רבות וגם תהיה בעלת יכולות מיגון טובות, כדאי שיפנה לחברה המתמחה בענף לייעוץ והכוונה.

מה נקבל על ידי התקנת הכספת בבית

כספת, כמו שהתחלתי לציין, מיוצרת בסגנונות וסוגים רבים שמתאימים לרכוש ותכולות העשויות חומרים שונים. ברגע שבדקתם את המאפיינים ובחרתם את הכספת היעילה ביותר עבורכם תקבלו:

  • ביטחון: עם כספת ביתית איכותית, יהיה לכם שקט נפשי בכל עת גם מפני סוגי ניסיונות פריצה וגנבה וגם מפני נזקים בלתי צפויים. אם חס וחלילה פורצת שרפה או הצפה, כספת בעלת מאפיינים מסוימים תשמור על הרכוש ותגן עליו לחלוטין.
  • עמידות/תקן: ישנן כספות בעלות תקנים ספציפיים המיועדים עבור הגנת ניירת, כלי נשק, מדיה מגנטית ועוד תכולות הדורשות יכולות מיגון מסוימות.
  • נגישות: מקום גישה ספציפי בו נמצאים כל החפצים יקרי הערך שלכם מאפשר נוחות בלתי מתפשרת. במקום כל פעם לחפש או לדאוג היכן השארתם את התכשיט או את הכסף המזומן, הם תמיד ימצאו ויהיו מוגנים באותו מקום הנגיש לכם בלבד.
  • הסתרה: הסתרת הכספת במקום פחות נגלה לעין יכול לעכב את הפורצים כמו גם עיגון הכספת לקיר או לרצפה. פורצים שאינם מומחים יעדיפו לא להסתכן ולנסות לפרק כספת מעוגנת.
  • התאמה אישית: כיום ניתן להזמין כספת אישית בהתאמה אישית מבחינת הגודל, מנגנון הנעילה וכמובן גם מבחינת יכולות המיגון השונות. את הכספת הביתית שלכם תוכלו לקבל כאשר מתאימה בדיוק לחפצים האישיים שלכם והיא מגנה גם מפני פריצות וגם מפני נזקים בלתי צפויים.

היכן כדאי לרכוש

החלטתם באופן סופי שאתם מעוניינים לרכשו כספת ביתית כי מאסתם לחיות עם חשש לרכוש היקר שלכם? אם אתם לא מבינים בסוגים השונים, פנייה לאיש מקצוע מומחה מהענף היא הדרך הטובה ביותר להבטיח בחירת כספת נכונה ומשתלמת גם כלכלית וגם במאפייניה לטווח הארוך. אל תתפשרו בבחירת כספת ביתית ותוכלו להנות משקט ושלווה גם כאשר אתם נמצאים בבית וגם כאשר אתם לא.